قیمت سئو تعرفه و هزینه سئو سایت

سپس بر حسب میزان ارتباط موضوعی و اعتبار آنها ۱۰۰ سایت برتر جهت بک لینک سازی برگزیده می شوند. تدوین استراتژی سئو سایت در اکثر موارد، 50 درصد از کار سئوی سایت را در ماه اول سئو پیش می‌برد و جلوی کارهای پرهزینه و زمان‌برِ بیهوده را می‌گیرد. و حال در این وب سایت، تجربه پروژه‌های موفق و شکست‌خورده را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا شما سایت خود را با استراتژی و بازگشتِ سرمایه بالا، سئو کنید. شما اگر بک لینک بسازید و گوگل آنها را ایندکس نکند هزینه و زمان شما از بین رفته است. در ضمن نحوه ایندکس به صورت زمانی و تعدادی برای گوگل مهم است که کار شما طبیعی به نظر برسد. بک لینک هایی که از این سایت تهیه می کنید به گونه ای دقیقاً شبیه یک لینک معمولی در یک سایت معمولی ایجاد شده و توسط ربات های گوگل پس زده نمی شوند!

 • هرگونه وب سایتی که در این زمینه مشارکت داشته باشد ممکن است پنالتی گوگل شامل حال آن سایت شود.
 • بعد از این اصول سئو تموم شد، حالا آماده‌اید که اولین قدم سئو رو محکم بردارید.
 • اگر فکر می کنید بک لینک به عنوان رأی اعتماد است ، ارزیابی منطقی اعتبار آن رأی نیز منطقی است.
 • سئو داخلی گرچه کند تر از سئو خارجی است ولی پس از به ثمر نشستن، جا به جایی آن توسط رقبا بسیار دشوار بوده و در حین انجام فعالیت های سئو هم امکان جریمه شدن از سوی گوگل بسیار پایین تر است.
 • علاوه بر این ، سایت های .gov و .edu مانند سایت های پیشرو در صنعت وزن بیشتری دارند.
 • پس نگران آسیب سایت خود نباشید و این کار وقت گیر را به مجموعه رایانیتا بسپارید.

از طرفی، امتیاز سئو  لینک پروفایلی وابسته به خصوصیات وبسایت یا پلتفرمی است که این لینک ها در آن قرار می‌گیرند. به عنوان مثال، وبسایت‌هایی با دامنه‌های با اعتبار بالا، محتوای مفید و دسترسی وسیع، می‌توانند برای بهینه سازی سئو موثرتر باشند. اغلب اوقات ، هنگامی که نویسنده نام تجاری ، محصول یا خدمات شما را ذکر می کند ، متوجه می شوید که پیوندی به وب سایت شما اضافه نکرده است.

پکیج خدمات سئو SEO

من به عنوان یک استراتژیست SEO که بطور خاص بر ایجاد لینک در HubSpot تمرکز دارد ، من با چالش یافتن منابع با کیفیت بالا که به سایت شما پیوند دارند ، بیگانه نیستم. برای کمک به شما در بهبود رتبه سئو شرکت خود ، این لیست از روش های خلاقانه و منحصر به فرد برای کسب بک لینک را تهیه کرده ام. تمام این سوالات را هم پاسخ خواهیم داد و عملی برای شما چندین نمونه در کمتر از ده دقیقه با محتواهای موجود گوگل و سایر موتورهای جستجو خواهیم ساخت.

فهرست هایی که باید در آنها قرار داشته باشید ، فهرست هایی است که افراد در واقع از آنها استفاده می کنند – مانند Google برای کسب و کار من ، Yelp و TripAdvisor. فراتر از این فهرست های معروف ، تعداد زیادی دایرکتوری عمومی و خاص وجود دارد که می تواند به رتبه بندی و بازدید شما کمک کند. به عنوان مثال اگر صفحه اصلی شرکت فناوری شما از یک پست وبلاگ با عنوان “چگونه به گلف بازگردد” بک لینک دریافت کند ، این به عنوان یک بک لینک مناسب یا با کیفیت تلقی نخواهد شد. معتبر – سایت دارای نمایه معتبر بک لینک (اعتماد به نفس زیاد) است ، بازدید کننده زیادی ایجاد می کند و حتی در SERP ها نیز رتبه خوبی دارد. علاوه بر این ، سایت های .gov و .edu مانند سایت های پیشرو در صنعت وزن بیشتری دارند.

در بحث سئو و بهینه سازی سایت یکی از فاکتورهای بسیار مهم که به شدت هم مورد توجه گوگل قرار دارد، بحث بک لینک سازی است که بدون شک تأثیر بسیار زیادی هم در سئو سایت دارد. پس می توان اینگونه گفت که لینک سازی یکی از فاکتورهای فوق العاده مهم در رشد، پیشرفت و توسعه وب سایت است. اینکه شما بدانید چطور از سایت های معتبر بک لینک با کیفیت تهیه کنید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به نحوی که اعتبار سایت شما نیز نزد گوگل افزایش یابد. قبلا هم تاکید کردیم که ساخت بک لینک و نحوه انجام آن از مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی موتورهای جستجو است.

بک لینک معتبر، مرتبط و اختصاصی

پکیج آموزش بک لینک سازی کلاه سفید عملی، به صورت عملی به شما می آموزد چگونه به صورت عملی بک لینک برای سایت خود بسازید و جایگاه بالاتری در گوگل بگیرید. طبیعتا با توجه به آپدیت های جدید گوگل دیگه بعضی از لینک ها را نمیشود مستقیم به سایت اصلی فرستاد چون باعث جریمه شدن ما می شود و صد در صد باید حواسمان باشد. ما با روش های کلاه خاکستری به شما خواهیم گفت در هر لایه کدام بک لینک ها باید استفاده شوند و چه تعداد باشند! حتی به شما خواهیم گفت بک لینک انبوه را در چه سطحی استفاده کنید که کاملا طبیعی باشد. مهم تر از همه باید تمام موارد بالا را متناسب با عمر دامنه سایت (سن) خود بگیرید! سایت تان اول راه است،  میانه راه یا نه سایتی با چند سال عمر دارید ولی باید با رقبای حرفه ای رقابت کنید.

 • اما بک لینک های مربوط به مرجع دامنه بالا تنها مزیت این تاکتیک نیستند (گرچه به تنهایی سود بزرگی محسوب می شوند).
 • معمول است که سایت هایی که توسط گوگل مجازات می شوند، دیگر نمی توانند در آن کلمه کلیدی که بک لینک دریافت کرده اند، رتبه بگیرند.
 • خیلی از سئوکاران حرفه ای معتقدند لینک بیدلینگ حرفه ای از سخت ترین مراحل سئو و بهینه سازی سایت محسوب می شود که باید بسیار دقیق و با حوصله صورت گیرد، چرا که عدم انجام صحیح لینک بیلدینگ به صورت حرفه ای فقط باعث از دست رفتن پول و وقت شما می شود.
 • این مدت زمان معمولاً پله ای بوده و ممکن است در روزهای اول شاهد هیچ نتیجه قابل توجهی نباشیم.
 • استفاده از روش‌های نامناسب و غیرقانونی در خرید بک لینک‌ها ممکن است به جای بهبود رتبه سایت، باعث کاهش آن شود.

البته، پیشنهاد میکنم در این متن، با موضوع بک لینک و فعالیتهای آپ بک لینک شما در بیشتر جنبه های آن به صحبت بپردازیم. بنابراین، در ادامه این متن، به بیان بیشتری درباره خدمات آپ بک لینک، اهمیت بک لینک در سئو، نحوه انتخاب بک لینک های مورد نیاز و تاثیر آن در فروش و بازاریابی میپردازیم. لرنو وب با چند سال سابقه فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ، یکی از بهترین ها در لینک سازی و اجرای پلن های رپورتاژ قوی با بهترین کیفیت و بازخورد قوی.

اما تعداد سایت هایی که به سایت شما لینک می دهند تنها یک نمونه از تأثیر بک لینک ها در سئو سایت است. علاوه بر این گوگل به سن دامنه، آتوریتی، مرتبط بودن سایت ها به همدیگر، تنوع لینک ها، طول و کیفیت محتوا، انتخاب انکر تکست مناسب، مکان لینک (داخل محتوا بهتر از فوتر یا ساید بار است) و… نیز اهمیت زیادی می دهد. در ضمن برای بهبود سئوی سایت خودتان تنها به کسب یا خرید بک لینک اکتفا نکنید چون تا زمانی که تمام فاکتورها و اصول سئو را رعایت نکنید، این کار تأثیر زیادی روی بهبود سئو سایت شما نخواهد داشت. یکی از فاکتورهایی که موتورهای جستجو در رتبه بندی صفحات وب، تعداد و کیفیت لینک های خارجی دریافت شده را مهم می دانند. شما با کسب بک لینک از یک صفحه وب معتبر در ازای پرداخت یک مبلغی، می توانید فرایند به دست آوردن لینک ها را سرعت بخشیده و اطمینان حاصل کنید که می توانید به سرعت در لیست نتایج موتور جستجو گوگل رتبه بالایی کسب کنید.

بک لینک (که به آن لینک ورودی نیز گفته می شود) لینکی است که از وب سایت دیگری به وب سایت شما انجام شده است. از نظر بصری ، لینک می تواند در یک متن ، روی یک تصویر یا به عنوان یک دکمه قرار گیرد – تا زمانی که منبع یک وب سایت متفاوت باشد ، همه این اتصالات به عنوان لینک دهنده محسوب می شوند. در سئو، بک لینک بسیار مهم است زیرا یکی از مهمترین فاکتورهای رتبه بندی برای هر موتور جستجوی بزرگ به حساب میاد و این باعث شده حسابی بازار خرید بک لینک داغ شود. در پایان باید متذکر شویم که پکیج آموزشی لینک بیلدینگ حرفه ای، حاصل سال ها سعی و تلاش مجموعه مدیر سئو است که در طی چندین و چند سال مطالعه و تجربه گردآوری شده است. تمامی بخش ها به صورت کامل با تکنیک ها و متدهای کاملاً کاربردی آموزش داده شده تا کارآموزان عزیز لینک سازی داخلی و خارجی را به خوبی فراگرفته و از آن کسب درآمد کنند.

موتورهای جستجو شبکه وبلاگ‌های خصوصی را به عنوان یک فنیک منابع لینک‌های مصنوعی در نظر می‌گیرند و ممکن است وبسایت‌هایی که در این فعالیت شرکت می‌کنند را مجازات کرده و رتبه آن‌ها را کاهش دهند. این امر به‌خاطر استفاده از شبکه وبلاگ‌های خصوصی به منظور تلاش در تغییر رتبه وبسایت در نتایج جستجو و بکارگیری روش‌های مصنوعی به جای ارایه ارزش حقیقی به کاربران است. برای سفارش لینک سازی حرفه ای خارجی و داشتن بهترین پلن های سفارش بک لینک با ما در تماس باشید. این مجموعه با هدف ارائه خدمات در حوزه دیجیتال مارکتینگ تاسیس شده است. این تیم در حال حاضر با ارائه خدماتی همچون طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت و ارائه خدمات مشاوره سئو و طراحی سایت مشغول به فعالیت می باشد.

سایت تازه تاسیس دارید و میخواهید در نتایج گوگل ظاهر شوید ؟ این پلن بهترین گزینه برای شماست ، در این پلن با روش های تست شده به دامنه شما برای ایندکس شدن بهتر و به دست آوردن اعتماد گوگل برای شروع اولیه قدرت مناسب میدهد . این ابزار همچنین نمودارهایی را ارائه می دهد تا به شما نشان دهد کدام صفحه ها بیشترین پیوند را دارند یا کدام کشورها بیشتر به وب سایت شما پیوند دارند. OpenLinkProfiler ابزاری عالی برای تجزیه و تحلیل مشخصات بک لینک شما است. نکته منفی این است که پایگاه داده پیوندهای آنها در مقایسه با Ahrefs یا MonitorBacklinks نسبتاً محدود است. با این وجود ، بینش های زیادی وجود دارد که می توانید (به صورت رایگان) با فیلتر کردن بک لینک های موجود بر اساس دسته هایی مانند صنعت ، TLD ها ، لنگرها یا LIS (امتیاز نفوذ لینک) به دست آورید. خیر، سرفصل های این پکیج سئو به گونه ای طراحی شده تا تمامی افراد با هر سطح دانشی درباره سئو بتوانند از آن استفاده کنند و مباحث ارائه شده در آن را بیاموزند.

بنابراین شما برای شروع این دوره به هیچ گونه پیش نیازی احتیاج نخواهید داشت. اگر سایت شما در صفحات اجتماعی صفحه ایی نداشته باشد تیم ما شروهع به ساخت این صفحات میکند و آن صفحه ها را درون سایت قرار میدهیم تا بتوانیم سیگنال معتبر و خوبی را از  صفحات اجتماعی بگیریم. بعضی وقتا رقیب های شما برای اینکه سایت شما را زمین بزنند بک لینک های نامناسبی را برای شما میسازند تا سایت شما دچار افت رتبه شود تیم ما این بک لینک ها را پیدا و شناسایی میکند. با پیدا کردن کلمه کلیدی اصلی سایت شما و کلمات هدفند به شما یک گزارش کاری میدهیم و در این زمینه به شما میگوییم که درون سایت خودتان باید چه صفحاتی داشته باشید و در چه هدف هایی باید رو به جلو بروید تا به آن چه مد نظر خودتان هست برسید. سئو سایت خود را با بهترین شرایط ممکن به دست تیم ما بسپارید تا از فروش میلیاردی سایت خود لذت ببرید. در این مرحله باید سایت را بررسی کرده و نقاط ضعف و قوت آن را شناسایی کنیم.

به خصوص برای مشاغل کوچک یا استارتاپ ها ، به دست آوردن چنین نوع تأییدیه فوق العاده دشوار است. اما اگر می خواهید عملکرد SEO خود را افزایش دهید ، باید اطمینان حاصل کنید که بطور پیوسته بک لینک با کیفیت بالا به وب سایت خود ، بهتر و سریعتر از رقابت خود کسب می کنید. در حالی که 200 فاکتور رتبه بندی در گوگل شناخته شده است ، بک لینک یکی از مهمترین موارد برای موتور جستجوی گوگل است.

 • دلیل این که این تاکتیک به خوبی کار می کند این است که ارزش زیادی به مدیران وب اضافه می کند – به آنها کمک می کند خطایی را در وب سایت خود برطرف کنند و تجربه خوانندگانشان را بهبود می بخشد.
 • این مورد تا جایی پیش رفته که نه تنها تغییری مثبت در جایگاه گوگل مشاهده نمی کنیم بلکه موجب افت جایگاه آنها و در اکثر مواقع موجب حذف کامل از نتایج گوگل می شود.
 • ما به هر دوی لینک سازی داخلی و خارجی خواهیم پرداخت و به شما آموزش خواهیم داد چطور به ساخت لینک های داخلی فوق العاده ارزشمند بپردازید.
 • ما اینجا هر آنچه که برای یادگیری اصول و قواعد لینک سازی نیاز دارید را آماده کرده‌ایم.

بهینه سازی سئو یک سایت دارای بخش های بسیار متنوعی است و شامل مجموعه ای از فعالیت های مختلف می شود که این فعالیت ها به 3 بخش اصلی سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال تقسیم می شوند. ما در این دوره سئو علاوه بر آموزش جامع این 3 بخش اصلی، به تمامی نکات و تکنیک های لازم برای بهینه سازی حرفه ای سئو می پردازیم. بدون شک استفاده از آخرین آپدیت الگوریتم های گوگل و همچنین آخرین اصول لینک سازی حرفه ای به شما کمک می کند تا باعث رشد کسب و کار اینترنتی تان شوید. چرا که گوگل هم به دنبال وب سایت هایی است که خودش را با آخرین تغییرات الگوریتم ها وفق داده و به نوعی یک رقابت سالم را با دیگر رقبا شروع کند. رپورتاژ آگهی که یکی از بهترین بک لینک دائمی محسوب می شود، علاوه بر طبیعی، سالم و بی خطر بودن می تواند از نظر گوگل هم ایده آل محسوب شود.

CognitiveSEO برای دستیابی به یک دید کلی از کل بک لینک ها و ارجاع دامنه ها – و از همه مهمتر ، بررسی سرعت پیوند شما بسیار مناسب است. شما می توانید روند خرید پیوند در 6 ماه گذشته را به صورت رایگان و حتی بدون ایجاد حساب کاربری مشاهده کنید. یکی دیگر از گزارش های تصویری جالب ، صفحه 5 وب سایت برتر است که در آن می توانید نحوه عملکرد وب سایت خود را با بک لینک یا دامنه های ارجاع مشاهده کنید. در صورتی که مایل هستید متد PBN به صورت کاملاً حرفه‌ای و پیشرفته برای سایت شما اجرا گردد کافیست از طریق لینک زیر، به بخش خرید بک لینک مراجعه نموده و پس از مشاهده، بررسی و انتخاب پکیج های لینک سازی، سفارش خود را ثبت نمائید. لینک وبو یک شرکت معتبر و حرفه‌ای در زمینه خدمات سئو (بهینه‌سازی موتورهای جستجو) و طراحی وب سایت است. این شرکت با تمرکز بر بهینه‌سازی سایت‌ها و بهره‌گیری از استراتژی‌های مناسب، برای مشتریان خود تجربه موفقیت آمیز را فراهم می‌کند.

به عنوان مثال ، ممکن است در پروژه های دیگری که می توانند به شما در رشد نام تجاری و بازدید شما کمک کنند ، همکاری کنید. اما بک لینک های مربوط به مرجع دامنه بالا تنها مزیت این تاکتیک نیستند (گرچه به تنهایی سود بزرگی محسوب می شوند). با تبدیل شدن به یک منبع معتبر ، همچنین آگاهی از نام تجاری خود را افزایش می دهید و ترافیک مراجعه به وب سایت خود را هدایت می کنید. مهمترین چشم اندازها را در یک لیست جمع آوری کرده و براساس اقتدار دامنه (یا اگر از Ahrefs استفاده می کنید Domain Rating) ، مشخصات بک لینک ، رتبه بندی و پتانسیل ترافیک ارجاع آنها را اولویت بندی کنید. در گذشته ، تاکتیک هایی مانند لینک مزارع ، PBN ها و هرزنامه های نظرات به SEO های کلاه سیاه اجازه می داد تا پروفایل های بک لینک گسترده ایجاد کنند و سیستم را با موفقیت بازی کنند. با این حال ، این تکنیک های ایجاد پیوند کلاه سیاه دیگر کار نمی کند زیرا گوگل در مورد آنها ذکاوت کرده است.

با دانستن تکنیک های لینک سازی داخلی و همچنین پیشنیاز آن یعنی تولید محتوا حرفه ای شما برای خیلی از پروژه های سئو خود، دیگر نیازی به لینک سازی خارجی و در واقع روش های پر ریسک آن نخواهید داشت. لینک سازی داخلی فرایندی است که طی آن محتوا های تولید شده و صفحات وب سایت با استفاده از لینک هایی مطابق با اصول و استاندارد های جهانی به هم متصل می شود و ایجاد ساختاری عنکبوتی در نقشه سایت، هدف آن است. با لینک سازی داخلی، ساختار لینک، فواید لینک سازی داخلی، تاثیر آن در رقابت های سنگین سئو و … آشنا می شوید و در انتهای فصل اول آموزش هم پایه های اصلی لینک سازی داخلی را خدمتتان معرفی خواهیم کرد. پایه هایی که از مشاهده و مطالعه مطالب آموزشی وب سایت های معتبر دنیا و همچنین آزمون خطا های فراوان بدست آمده است. این پکیج شامل تمامی اصول و فنونی است که در زمینه لینک سازی داخلی، میتواند قدرت صفحات شما را دگرگون کند و با استفاده از ارتباط سازی داخلی و خارجی طبق استاندارد های گوگل، بیشترین بازدهی از پتانسیل محتوا های تولیدی را به ارمغان می آورد.

چرا که گوگل نسبت به چند سال پیش، پیشرفت فوق العاده چشمگیری در الگوریتم های خود داده است تا نتایج جستجو به بهترین شکل برای کاربران به نمایش در آید. در هر صورت ، شما به یک ابزار SEO خوب برای کمک به شما در شناسایی پیوندهای خراب نیاز دارید. می توانید Siteliner را که اگر کمتر از 250 صفحه برای مرور دارید رایگان است یا Ahrefs را امتحان کنید که همچنین راهنمای نحوه استفاده از روش ایجاد لینک خراب را با استفاده از ابزار خود منتشر کرده است.

می‌تونید مبلغ دوره سئو رو توی دوتا قسط به فاصله یک ماه پرداخت کنید. برای اطلاعات بیشتر به کارشناسای پشتیبانی ما تیکت بزنید یا با شماره اعلام شده تماس بگیرید. سئو یک مهارت ارزشمند برای همه کسب و کارهای آنلاینه؛ تقاضا برای سئوکار به شدت بالاست و معمولاً حقوق بالایی می‌گیرند چون کارشون مستقیماً به رشد یک کسب و کار مربوط می‌شه. در این بخش شما با زیر و بم لینک‌ها، مسیر لینک‌سازی، انواع لینک و ساخت بک‌لینک ها آشنا میشید. سئوی داخلی لازمه رتبه گرفته سایت توی رقابت گوگله ولی سئو خارجی به این فرآیند سرعت میده.

همه ابزارهای فوق بینش های ارزشمندی را ارائه می دهند که می توانند به شما در شروع کار با لینک سازی کمک کنند. همه آنها نمای بالینی را در نمایه بک لینک شما ارائه می دهند ، اما هرکدام با اطلاعات اضافی متفاوت ارائه می شوند. شما می توانید بهترین محتوا را از دید خود ایجاد کنید ، اما این یک فضای رقابتی است و گوگل هنگام رتبه بندی صفحات در نتایج جستجو ، عوامل بی شمار دیگری را در نظر می گیرد.

اگه سایتت توی گوگل رتبه بالایی داشته باشه، مشتری‌ها اول میان سراغ سایت تو و درآمدت از بقیه بالاتره. متخصص های ما به صورت روزانه سرچ کنسول سایت شما را برسی میکنند تا متوجه روند پیشرفت سایت شما بشود و به صورت هفتگی برای شما گزارشی ارسال میکنند. نقشه یا سایت مپ شما مورد برسی متخصص های ما میشود و در صورت نیاز اصلاحاتی که لازم است انجام میشود. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند که به عنوان رفرنس اساتید در خیلی از موسسات آموزشی تدریس می شود را تهیه کنید. در این مرحله، باید منابع اصلی و قابل اعتماد برای جمع‌آوری اطلاعات مرتبط با موضوعات شناسایی شده استفاده شود. در زمینه انجام سئو، مشاوره سئو و آموزش سئو، میتوانید با هر یک راه های ارتباطی زیر به ما متصل شوید تا در خصوص نیاز شما صحبت کنیم.

عملکرد سایت، محتوای آن، ساختار صفحات، کاربردی بودن سایت برای کاربران و توجه به SEO در این مرحله بررسی می‌شوند. MonitorBacklinks تقریباً به اندازه Ahrefs دامنه های مراجعه کننده را انتخاب می کند. علاوه بر این ، آنچه در مورد MonitorBacklinks منحصر به فرد است ، ارائه جزئیات مربوط به بک لینک های برتر است که می توانید براساس Trust Flow یا Citation Flow مشاهده کنید. با این حال ، برای دسترسی به پایگاه داده بیشتر آنها ، باید به نسخه پولی آنها بروید.

به عنوان مثال ، HubSpot’s Email Signature Generator را در نظر بگیرید. بیش از جستجو برای “تولیدکننده امضا” در هر ماه در Google انجام شده است ، و ابزار ما یک راه حل بسیار ساده و زیبا از نظر زیبایی ارائه می دهد. “ما یک فرد را از شرکت مشتری ، معمولاً بنیانگذار ، مدیر عامل یا مدیر عامل شرکت می گیریم (اگرچه در واقع می تواند هرکسی باشد) و آنها را وادار می کنیم تا نظرات و نظرات خود را در مورد موضوعات مختلف در اختیار ما قرار دهند. از تجربه من با HARO ، چاپ مقاله پس از ارسال پاسخ خود حدود چهار هفته طول می کشد. حتی اگر نامه پیگیری از نویسنده دریافت نکرده اید ، به انتشارات توجه داشته باشید تا ببینید آیا در نهایت نقل قول شما به قطعه تبدیل می شود یا خیر.

کلیه رقبای اختصاصی شما از نظر سئویی و جایگاه در گوگل آنالیز می شوند. ما در مسیر بک‌لینک‌سازی که معمولا برای افراد سخت است همراه شما خواهیم بود. ما این تضمین را به شما می دهیم که خدمات ارائه شده در زمان مقرر شده به نتیجه برسد در غیر اینصورت هزینه فاز مربوطه را عودت خواهیم داد. مشاوره و رفع نگرانی های شما در رابطه با سایتتون کاملا رایگانه و میتونین با خیال راحت با ما مشورت کنین و در صورت تمایل اقدام به سفارش کنید .

در حقیقت ، آنها احتمالاً یکی از بهترین راه ها برای بهبود سئوی محلی شما و کمک به مشتریان بالقوه در یافتن مشاغل شما هستند. دلیل اینکه این Ultimate Guide ها بک لینک ورودی را جذب می کنند این است که به وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران کمک می کنند تا مفهومی را که ذکر می کنند ارجاع دهند. اگر مقاله یا گزارش تحقیقی پیدا کردید که مدتی است به روز نشده است ، بررسی کنید تعداد لینک های موجود در این مقاله چقدر است. اگر نشریات زیادی وجود دارد که به آن محتوا اشاره می کنند ، خود را یک گوهر واقعی می دانید. سرعت در اینجا بسیار مهم است ، زیرا اکثر این نویسندگان مطالب زیادی ارائه می دهند.

متأسفانه خیلی از افراد که در حیطه لینک سازی فعالیت می کنند تصور می کنند با لینک سازی های متعدد و مداوم و بعضاً تکراری می توانند دل موتورهای جستجو را به دست بیاورند. اما غافل از اینکه گوگل خیلی هوشمندتر از این حرف ها است و این نوع لینک سازی از نظر آنها اسپم تلقی می شود. نکته مهم این است که تعداد بک لینک هایی که ایجاد می کنید اصلاً مهم نیست بلکه موردی که بسیار اهمیت دارد، کیفیت لینک هایی است که ایجاد می کنید. در واقع این پکیج یکی از کامل ترین آموزش ها در بحث لینک سازی به شمار می رود که مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل در سال ۲۰۲۱ توسط وب سایت مدیر سئو تولید و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

به یاد داشته باشید که سئوسل همواره به روز ترین و بهترین کیفیت را در ارائه خدمات در نظر می گیرد. لذت یادگیری با تماشای دوره های آموزش آنلاین در هر زمان و هر مکان دو چندان می شود. ماموریت ما در داناپ برقراری عدالت آموزشی در کشور و کمک به جوانان برای اشتغال بیشتر بوده است.

همچنین مهم است که از پیوندهای بیش از حد استفاده نکنید، زیرا می تواند توسط موتورهای جستجو به عنوان اسپم تلقی شود. 🔗 اگر وب سایت ریسپانسیو و دارای محتوای مناسبی دارید، لینک سازی کلاه سفید و حرفه ای میتواند شما را به جایگاه بالاتری در نتایج گوگل برساند. همانطوری که در بالا هم اشاره کردیم لینک بیلدینگ به فرآیندهایی گفته می شود تا گوگل خیلی سریع تر بتواند وب سایت را شناسایی و به دیگران معرفی کند. اما نکته مهم این است که همین لینک سازی اگر به صورت غیرصحیح و نامتعارف انجام شود قطعاً می تواند عاملی باشد برای افت و پنالتی شدن وب سایت و در نتیجه کاهش رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل.

با توجه به اینکه گوگل به صورت مداوم الگوریتم های خود را به روز میکند، انتخاب بک لینک های مناسب بسیار حائز اهمیت و حساس است. بک لینک های با کیفیت و مرتبط با موضوع سایت، میتوانند به رتبه بندی بالاتر سایت در موتورهای جستجو کمک کرده و همچنین بازدیدکنندگانی را که به موضوع و محتوای وسایت علاقه مند هستند، به سایت هدایت کنند. خرید بک لینک به عنوان یکی از اصلی ترین عوامل مؤثر بر رتبه بندی سایت ها در موتورهای جستجو، برای بهبود سئو و جذب بازدیدکنندگان به سایت، بسیار حائز اهمیت هستند.

می توانید مواردی را انتخاب کنید که با کسب و کار شما همخوانی داشته و از طریق ایمیل از جمله اعتبارنامه خود به آنها پاسخ دهید. برای شروع ، به سادگی در HARO مشترک شوید (به خبرنگار دیگری کمک کنید). این یک سرویس رایگان است که منابع متخصص (مانند خود شما) را با وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران که به دنبال همکاران هستند ، متصل می کند. وقتی برای تهیه کردن مطالعه به سراغ نویسنده می روید ، فراموش نکنید که چرا محتوای شما ارزش نمایش دارد. برای مشاهده نمونه ای از دنیای واقعی شرکتی که از این قوانین لینک دهی برای رسیدن به بالای صفحات جستجو استفاده کرده است ، مطالعه موردی ویدئویی ما را در مورد Glassdoor بررسی کنید.

با تحقیق در مورد مقالاتی که مربوط به محتوایی هستند که تبلیغ می کنید و از قبل دارای بخش “بیشتر بخوانید” ، می توانید آنها را پیدا کنید . طبیعی – پیوند حمایت مالی نمی شود ، متن لنگر مارک یا اسپم نیست و صفحه ارجاع دارای تعداد طبیعی پیوند است. به عبارت دیگر ، کیفیت به اندازه کمیت در هنگام بازگشت بک لینک اهمیت دارد.

با دومین خزنده فعال علاوه بر Google ، Ahrefs دارای جامع ترین پایگاه داده پیوند لینک است که داده های به روز را به شما ارائه می دهد. در نسخه رایگان این ابزار ، Ahrefs 100 بک لینک برتر ، 5 لنگر برتر و 5 صفحه برتر را به شما نشان می دهد. این کافی است تا بتوانید از لینک های وب سایت خود از طریق پرندگان دیدن کنید. ذکر نام در مقاله هایی که بهترین کالاها را ارائه می دهند مانند محصولی که شما ارائه می دهید ، راهی خارق العاده برای تقویت برند شما ، واداشتن افراد بیشتر به آزمایش محصول شما و البته کسب بک لینک با کیفیت بالا است.

داناپ از سال 1396 تا به امروز سهم بزرگی در حوزه آموزش در کشور داشته و رضایت دانشجویان را از ابتدا ملاک کار خود قرار داده است. تمامی محصولات و صفحات شما با استراژی های درست و هدفمند مورد برسی قرار میگیرد و تگ های H در صورت نیاز بازسازی میشود و درست میشود. موارد ذکر شده در پکیج سئو برای سایت شما از همان روز اعمال میگردد که باعث افزایش رتبه سایت و تبلیغات بیزنس شما خواهد شد .

 • در صورتی که مایل هستید متد PBN به صورت کاملاً حرفه‌ای و پیشرفته برای سایت شما اجرا گردد کافیست از طریق لینک زیر، به بخش خرید بک لینک مراجعه نموده و پس از مشاهده، بررسی و انتخاب پکیج های لینک سازی، سفارش خود را ثبت نمائید.
 • ما در مسیر بک‌لینک‌سازی که معمولا برای افراد سخت است همراه شما خواهیم بود.
 • به عبارت دیگر ، کیفیت به اندازه کمیت در هنگام بازگشت بک لینک اهمیت دارد.
 • خیر، قسمت از بک لینک ها به صورت رایگان ایجاد می شود ولی باید بدانید باید برای داشتن لینک های با کیفیت هزینه کنید.
 • در حال حاضر نمونه های کلاسیک مواردی مانند معنای Brexit برای صنعت X یا آینده صنعت X در دنیای AI یا اتوماسیون است.

با توجه به رقبا و وضعیت فعلی وبسایت، راهکارهای کاربردی خدمت شما ارائه می گردد. در تمامی بک لینک ها 3 اصل ارتباط، اعتبار سفارش بک لینک و نوع لینک دهی رعایت می شود. از سایت های بک لینک می گیریم که دامین آتوریتی بالای ۷۰ دارند (حتی بعضی بالای ۹۰).

دسترسی به دوره تنها از طریق نرم‌افزار اسپات پلیر (SpotPlayer) امکان‌پذیر است. پس از ثبت سفارش، در مرحله اول باید نرم افزار اسپات پلیر را دانلود کنید. بعد از اجرای اسپات پلیر، کد لایسنسی که در اختیار شما قرار می‌گیرد را در قسمت ثبت دوره جدید وارد کنید. بعد از اینکه آموزشتون تموم شد، ما خودمون شمارو به بازار کار معرفی می‌کنیم تا سریع به درآمد برسید. اینجوری دیگه دغدغه کار پیدا کردن و رزومه فرستادن برای کسب و کارهای مختلف رو هم ندارید.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما