مقالات طلا فروشی

3 دلیل برای افزایش قیمت طلا تا پایان سال 2014

نامه الکترونیک چاپ PDF

خرید وفروش اینترنتی طلابه گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی تراست نت، قیمت جهانی طلا در شش ماه نخست 2014 میلادی با رشد 10 درصدی روبرو شد که این مساله نشانگر تمایل مجدد سرمایه گذاران بین المللی به بازار طلا بوده است. بر اساس این گزارش میزان ذخایر طلای صندوق های سرمایه گذاری جهان طی سال گذشته تحت تاثیر نگرانی های مربوط به متوقف شدن سیاست های انبساطی پولی فدرال رزرو آمریکا با کاهش 33 درصدی روبرو شد ولی این رقم از ابتدای امسال تاکنون تنها 1.8 درصد کاهش داشته است.ین گزارش افزود: 3 عامل اصلی و اساسی می تواند طی ماه های آینده نیز موجب افزایش قیمت جهانی طلا شود. نخستین عامل افزایش نرخ تورم در اقتصاد جهانی است. تورم همواره یکی از تبعات و عوارض اجرای سیاست های انبساطی پولی و تزریق پول و نقدینگی بوده است. اقدام بانک های مرکزی بزرگ جهان در تزریق نقدینگی طی سال های اخیر احتمال افزایش چشمگیر نرخ تورم را بیشتر کرده است.

 

قیمت طلا در کوتاه مدت در سطح کنونی تثبیت خواهد شد

نامه الکترونیک چاپ PDF

خرید وفروش اینترنتی طلابه گزارش سایت طلا به نقل از بلومبرگ، نگرانی سرمایه گذاران بین المللی نسبت به تصمیم فدرال رزرو آمریکا برای افزایش نرخ بهره در سال 2015 میلادی تاثیر زیادی بر افت شدید قیمت طلا و وارد شدن قیمت به کانال 1200 دلاری داشته است. بر اساس این گزارش انتشار آمارهای اقتصادی آمریکا نیز احتمالا نشانگر بهبود اوضاع اقتصادی این کشور خواهد بود و این مساله احتمال افزایش نرخ بهره را بیشتر خواهد کرد. آمار مربوط به فروش کالاهای بادوام در ماه جولای قرار است امروز سه شنبه منتشر شود و احتمال می رود که میزان فروش این کالاها به بالاترین حد خود از ماه مارس 2011 میلادی رسیده باشد.

 

افت قیمت طلا کاهش تقاضای طلا

نامه الکترونیک چاپ PDF

به گفته یکی از مقامات رسمی بانک فدرال-تعطیلی دولت میتواند کاهش تدریجی بسته محرک اقتصادی را به تاخیر بیندازدلندن،سوم اکتبر،خبرگزاری روییتر-طلا در روز پنجشنبه کاهش یافت.به دنبال سوددهی طلا در دوره قبل سرمایه گذارها سود خود را برداشت کردند و این به سبب عدم اطمینان از وضعیت تعطیلی بخشی از دولت و همچنین کند بودن تقاضای فیزیکی در بازار طلا بوده است.قصورها و افزایش میزان بدهی سبب فشار بر بزرگترین اقتصاد جهان شده است و سبب تکان های شدید در بازار ها شده در حال حاضر چشم انداز بسته محرک اقتصادی به لبه پرتگاه هل داده شده است.قصورها و افزایش میزان بدهی سبب فشار بر بزرگترین اقتصاد جهان شده است و سبب تکان های شدید در بازار ها شده در حال حاضر چشم انداز بسته محرک اقتصادی به لبه پرتگاه هل داده شده است.

طلا سفید و جواهراتش

نامه الکترونیک چاپ PDF

خرید وفروش اینترنتی طلا

افراد بسیاری بر این باورند که طلای سفید یا صورتی به همین صورت در طبیعت وجود دارد که این باور صحیح نیست. این فلز برای اینکه ظاهر سفید رنگ داشته باشد با فلزاتی دیگر ترکیب می شود و البته این ترکیب ها از ارزش و ظرافت آن نمی کاهد. طلای سفید از پلاتین و نقره ساخته شده است. در اواخر دهه 1920 تا 1930 جواهراتی که از طلای سفید ساخته می شد طرفداران بسیاری داشت و این شور و علاقه تا کنون ادامه یافته است. امروزه استفاده از طلای زرد برای بسیاری از افراد خسته کننده و کسالت آور شده است. ترکیب طلای سفید با نقره، به ظرافت و درخشندگی آنمی افزاید، درست همان طور که طلای زرد را نیز با مواد دیگر ترکیب می کنند و درخشان به نظر می رسد و ما به اشتباه تصور می کنیم که این درخشش بخاطر خود طلا است. )

صفحه 17 از 18