مقالات طلا فروشی

افت قیمت طلا کاهش تقاضای طلا

نامه الکترونیک چاپ PDF

به گفته یکی از مقامات رسمی بانک فدرال-تعطیلی دولت میتواند کاهش تدریجی بسته محرک اقتصادی را به تاخیر بیندازدلندن،سوم اکتبر،خبرگزاری روییتر-طلا در روز پنجشنبه کاهش یافت.به دنبال سوددهی طلا در دوره قبل سرمایه گذارها سود خود را برداشت کردند و این به سبب عدم اطمینان از وضعیت تعطیلی بخشی از دولت و همچنین کند بودن تقاضای فیزیکی در بازار طلا بوده است.قصورها و افزایش میزان بدهی سبب فشار بر بزرگترین اقتصاد جهان شده است و سبب تکان های شدید در بازار ها شده در حال حاضر چشم انداز بسته محرک اقتصادی به لبه پرتگاه هل داده شده است.قصورها و افزایش میزان بدهی سبب فشار بر بزرگترین اقتصاد جهان شده است و سبب تکان های شدید در بازار ها شده در حال حاضر چشم انداز بسته محرک اقتصادی به لبه پرتگاه هل داده شده است.

طلا سفید و جواهراتش

نامه الکترونیک چاپ PDF

خرید وفروش اینترنتی طلا

افراد بسیاری بر این باورند که طلای سفید یا صورتی به همین صورت در طبیعت وجود دارد که این باور صحیح نیست. این فلز برای اینکه ظاهر سفید رنگ داشته باشد با فلزاتی دیگر ترکیب می شود و البته این ترکیب ها از ارزش و ظرافت آن نمی کاهد. طلای سفید از پلاتین و نقره ساخته شده است. در اواخر دهه 1920 تا 1930 جواهراتی که از طلای سفید ساخته می شد طرفداران بسیاری داشت و این شور و علاقه تا کنون ادامه یافته است. امروزه استفاده از طلای زرد برای بسیاری از افراد خسته کننده و کسالت آور شده است. ترکیب طلای سفید با نقره، به ظرافت و درخشندگی آنمی افزاید، درست همان طور که طلای زرد را نیز با مواد دیگر ترکیب می کنند و درخشان به نظر می رسد و ما به اشتباه تصور می کنیم که این درخشش بخاطر خود طلا است. )

انگشتر بند انگشتی

نامه الکترونیک چاپ PDF

خرید وفروش اینترنتی طلا

لقه ها و انگشترها همیشه از اکسسوارهای محبوب بانوان بوده اند و حالا ترندی به نام "میدی رینگ" (midi ring) و حتی "ناکل رینگ" (knuckle ring) رواج یافته و حلقه های باریک و زیبای متعدد، زینت بخش انگشتان خانم ها شده اند. البته این مدل حلقه همانطور که از نامش پیداست، بالاتر از بند انگشت انداخته می شود و نامگذاری آن بسته به محل قرارگیری حلقه روی انگشت است. نمونه هایی از این حلقه ها را در زیر می بینید.

فروش طلا به چینی ها

نامه الکترونیک چاپ PDF

سایت طلا : در حالی که قیمت جهانی طلا در روزهای اخیر با افت شدیدی روبرو شده است ولی سرمایه گذاران چینی و هنگ کنگی همچنان به خرید طلا ادامه می دهند.به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی ادوایزر، در حالی که قیمت طلا از ابتدای امسال تاکنون بیش از 20 درصد کاهش داشته است ولی سرمایه گذاران چینی و هنگ کنگی به جای فروش طلا همچنان به خرید آن ادامه می دهند. رسانه های چینی نیز اعلام کردند با کاهش شدید قیمت جهانی طلا مردم زیادی به بازار طلای چین و هنگ کنگ هجوم آورده اند تا اقدام به خریداری شمش طلا و جواهرآلات کنند. خرید طلا از سوی سرمایه گذاران چینی ادامه دارد

صفحه 16 از 16