مقالات طلا فروشی

سرویس طلای عروس

نامه الکترونیک چاپ PDF

سرویس طلای عروس

تصور کنید زوج جوانی که تازه مراسم عروسی‌شان را پشت‌سر گذاشته‌اند و به این نیت که از سکه‌ها و شاید طلاهایی که در مراسم‌شان هدیه گرفته‌اند، سرمایه‌ای برای زندگی‌شان فراهم کنند یا حتی پول پیش خانه اجاره‌ای‌شان را جور کنند، به یک طلا فروشی می‌روند و آنجا متوجه می‌شوند نیمی از سکه‌ها و طلا هایی که هدیه گرفته‌اند، آن ارزشی را که به نظر می‌رسد، ندارند؛ چه حالی پیدا می‌کنند .

گالری تصاویر پیرسینگ

نامه الکترونیک چاپ PDF

آموزش نصب پیرسینگ نافواره

نافواره یا همان پیرسینگ ناف قطعه ای است فلزی از جنس فولاد ضد زنگ به همراه آبکاری طلا 18 عیار که در سوراخ بالای ناف وصل شده و جز یکی از تاریخی ترین قطعات طلا و جواهر است در گذشته بسیار دور در کشور هند و چین یکی از رسوم رایج بوده که اکنون در اروپا و کشورهای خاورمیانه رواج بسیاری پیدا کرده ، گالری تصاویر تهیه شده از آویز ناف که به صورت کامل از با کیفیت ترین آبکاری طلا و همراه با جواهرات مختلف و قیراط های مختلف تهیه شده و در مدت زمان بسیار طولانی هیچگونه تغییر رنگی در طلا و جواهر این آویز های ناف ایجاد نمی شود .

خرید طلای ارزان

نامه الکترونیک چاپ PDF

طلا را ارزان بخرید !!!

خرید طلا یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در نظام های اقتصادی است که دچار تورم ماهانه و حتی روزانه می باشند ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که در خرید طلا و جواهرات ، طلافروشان همیشه علاوه بر قیمت خام طلا از شما مبالغ زیادی نیز به عنوان مالیات بر ارزش افزوده و اجرت ساخت و صد ها علت دیگر اخذ می کنند که این مبلغ ها تمامی سود ارزش افزوده طلای شما را در مدت زمان خاص معکوس می کند ، با توجه به این دلایل که ذکر شد شاید به این نتیجه برسیم که خرید از طلا فروش ها به صرف نباشد !! البته باید این قضیه که سرقفلی های مغازه های این صنف با قیمت های نجومی بسته میشود نیز توجه کرد و تمام مشکلات را در فروشندگان جستجو نکنید بلکه بسیاری از بروکرها یا همان ویزیتورهای طلا و همچنین دست های پنهانی در بازار طلا دخالت دارد . بهترین راه برای خرید طلا و دور ماندن از ضرر و زیان خرید طلا و جواهر مانند خرید تمامی اقلام باید این قلم را نیز بدون واسطه و از تولید کننده آن تهیه کرد . فروشگاه گروه تولیدی طلا و جواهر نگاره به شما کمک خواهد کرد که طلا را به قیمت واقعی آن تهیه کرده و بتوانید به راحتی بازار واسطه را دور بزنید .

بدلیجات سواچ لوسترو

نامه الکترونیک چاپ PDF

ست بدلیجات سوواچ

سواچ مارك شناخته شده‌اي است. قديم‌ترها سواچ را به‌خاطر ساعت‌هاي با كيفيتش مي‌شناختند اما چند سالي است كه اين برند خوش نام با زيورآلات  تحولي در صنعت جواهر ات ايجاد كرده است.در دنياي مد بانوان به پا كرده؛ دستبندها، گردنبندها و انگشترهاي زيباي مجموعه‌هاي مختلف سواچ دل خيلي از خانم‌هاي جوان را با يك نگاه مي‌برد. در اين صفحات محبوب‌ترين مجموعه‌هاي سواچ را به شما معرفي مي‌كنيم. شايد شما هم بدتان نيايد يكي از اين ست‌ها را داشته باشيد يا به عزيزي هديه بدهيد.

صفحه 2 از 18