مقالات طلا فروشی

شمش طلای 24 عیار

نامه الکترونیک چاپ PDF

شمش طلای 24 عیار

مرحله یک : فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر نگاره با استفاده از بهترین استادیو ها و تجهیزات عکاسی اقدام به تصویر برداری با کیفیت از محصولات طلا و جواهر برای قرار دادن در فروشگاه طلا و جواهر نگاره کرده است این تصاویر که از محصولات واقعی طلا و جواهر گرفته شده دارای کیفیت بالایی بوده و برای استفاده مشتریان فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر در ایران کیفیت پایین آورده شده .مرحله دو : فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر نگاره با توزین دقیق محصولات و سنگ شناسی معتبر تمامی مشخصات محصول را به صورت فایلی جداگانه برای هر محصول در پرونده نگهداری کرده تا وزن دقیق هر محصول در سایت وارد شود خرید طلا از طریق اینترنت

 

فروشگاه طلا

نامه الکترونیک چاپ PDF

فروشگاه طلا

یک فروشگاه طلا و جواهر دارای شرایط و مولفه های زیادی می باشد تا در رده فروشگاه های موفق طلا و جواهر قرار گیرد . در این مقاله به برخی از این مولفه ها اشاره خواهیم کرد ، گزینه ابتدایی منطقه واقع شده در آن است . در ابتدا باید دید مغازه طلا فروشی در کدام منطقه شهری واقع شده است به این صورت که چیدمان ویترین با توجه به منطقه شهری فروشگاه طلا و جواهر تنظیم می شود . اگر فروشگاه مصنوعات طلای شما در مناطق جنوبی تهران است ویترین شما دارای محصولات گرم پایین و گرم بالا می باشد یعنی شما از محصولات متوسط یعنی رنج 17 تا 40 گرم استفاده نمی کنید و همچنین در حد امکان سعی کنید مصنوعات فروشگاه طلا و جواهر شما دارای حداقل نگین و مخراجکاری باشد ، زیرا خرید طلا از فروشگاه شما در این منطقه صرفا جنبه سرمایه گذاری دارد و عرف رایج این منطقه شهری شما را به اجبار به طرف استفاده از مصنوعات بدون نگین سوق میدهد .

 

گردنبند صلیب

نامه الکترونیک چاپ PDF

خرید اینترنتی طلا گردنبند صلیب

گردنبند صلیب افقی از جنس طلا و نقره ساخته شده از بهترین کیفیت مخصوص آقایان و گردنبند صلیب طلای زرد با نگین های اتریشی همراه با زنجیر مخصوص بانوان می باشد . این گردنبند ساخته شده از طلای خالص 18 عیار در گردن به صورت افقی ایستاده که جلوه خاصی به این محصول می دهد . قفل زنجیر به صورت رکاب و لاکت آن در پشت گردن قرار می گیرد . طلای زرد این محصول به وزن 3.5 گرم و وزن محصول نقره آن نیز 5 گرم میباشد . گردنبند صلیب به صورت اسپرت تولید شده و می توانید آنرا با البسه اسپرت استفاده کرد . همچنین این محصول قابلیت ست کردن با لباس های مجلسی را نیز دارد .

 

گردنبند نام شما

نامه الکترونیک چاپ PDF

خرید اینترنتی طلا گردنبند نام اسم

گردنبند مونوگرامی طراحی اختصاصی و بسیار زیبا دارد این گردنبند از حروف ابتدایی نام شما ساخته خواهد شد به این صورت که یا حروف ابتدایی نام و فامیل شما به صورت سه حرف اختصاری در کار طراحی میشود و یا اینکه تنها به صورت دو حرف و آن هم نام کوچک و نام خانوادگی شماست و یا اینکه در آخر تنها حرف ابتدایی نام کوچک خودتان را در گردنبند طراحی خواهیم کرد . یکی از ویژگی های این محصول اختصاصی بودن آن است یعنی به این صورت که تنها شما از محصول اختصاصی خود استفاده می کنید و در هیچ جای بازار محصول را نمی توانید پیدا کنید .

 

صفحه 9 از 18