مقالات طلا فروشی

فروشگاه طلا

نامه الکترونیک چاپ PDF

فروشگاه طلا

یک فروشگاه طلا و جواهر دارای شرایط و مولفه های زیادی می باشد تا در رده فروشگاه های موفق طلا و جواهر قرار گیرد . در این مقاله به برخی از این مولفه ها اشاره خواهیم کرد ، گزینه ابتدایی منطقه واقع شده در آن است . در ابتدا باید دید مغازه طلا فروشی در کدام منطقه شهری واقع شده است به این صورت که چیدمان ویترین با توجه به منطقه شهری فروشگاه طلا و جواهر تنظیم می شود . اگر فروشگاه مصنوعات طلای شما در مناطق جنوبی تهران است ویترین شما دارای محصولات گرم پایین و گرم بالا می باشد یعنی شما از محصولات متوسط یعنی رنج 17 تا 40 گرم استفاده نمی کنید و همچنین در حد امکان سعی کنید مصنوعات فروشگاه طلا و جواهر شما دارای حداقل نگین و مخراجکاری باشد ، زیرا خرید طلا از فروشگاه شما در این منطقه صرفا جنبه سرمایه گذاری دارد و عرف رایج این منطقه شهری شما را به اجبار به طرف استفاده از مصنوعات بدون نگین سوق میدهد .

 

گردنبند صلیب

نامه الکترونیک چاپ PDF

خرید اینترنتی طلا گردنبند صلیب

گردنبند صلیب افقی از جنس طلا و نقره ساخته شده از بهترین کیفیت مخصوص آقایان و گردنبند صلیب طلای زرد با نگین های اتریشی همراه با زنجیر مخصوص بانوان می باشد . این گردنبند ساخته شده از طلای خالص 18 عیار در گردن به صورت افقی ایستاده که جلوه خاصی به این محصول می دهد . قفل زنجیر به صورت رکاب و لاکت آن در پشت گردن قرار می گیرد . طلای زرد این محصول به وزن 3.5 گرم و وزن محصول نقره آن نیز 5 گرم میباشد . گردنبند صلیب به صورت اسپرت تولید شده و می توانید آنرا با البسه اسپرت استفاده کرد . همچنین این محصول قابلیت ست کردن با لباس های مجلسی را نیز دارد .

 

دستبند چرم و طلا اسم

نامه الکترونیک چاپ PDF

خرید اینترنتی طلا گردنبند نام اسم

ین دسته از محصولات شامل دستبند های طلا و جواهر می باشد . این دستبند ها شامل چرم و طلا ، طلا و سنگ میباشد . این دستبندهای طلا را شرکت طلای نگاره میتواند با طرح های دلخواه شما و یا از روی تصاویر ارسالی شما از  دستبند دلخواه در سریع ترین زمان تولید کند و همچنین شرایط تحویل درب محل را برای شما به راحتی هرچه تمام تر ایجاد کرده است ، دستبند های طلا و چرم که تصاویر آنها در فروشگاه وجود دارد را میتوانید با سلیقه خود و آنچه در ذهن دارید با کمک ما بسازید ، هر نام و یا اسمی میخواهید را تنها کافیست با ما در میان بگذارید تا طرح برای شما ارسال شود و در صورت موافق بودن با طرح ارسال شده ، دستور ساخت دستبند را بدهید ، همچنین میتوانید سنگ های نیمه قیمتی و یا گرانبهای انتخابی خود را داشته باشید ، از هر رنگ و هر جنس که دلخواه شما باشد ، ما در اسرع وقت با پرسنلی حرفه ای دستبند چرم و طلا را با طرح و رنگ دلخواهتان میسازیم و برایتان بسته بندی و فاکتور و ارسال میکنیم.

 

فروشگاه نقره

نامه الکترونیک چاپ PDF

فروشگاه آنلاین نقره

فروشگاه آنلاین نقره آب طلا نگاره افتتاح شد ، این فروشگاه نقره جات که به صورت مستقیم و با حذف واسطه گری اقدام به ارائه محصولات و مصنوعات نقره آبکاری شده به وسیله طلای 18 عیار می کند به آدرس اینترنتی ngold.ir/silver افتتاح گردید . شما میتوانید مشخصات هر محصول را در توضیحات منحصر به فرد مصنوعات نقره بخوانید این توضیحات شامل نوع آبکاری جنس رکاب نام و برند محصول و جنس سنگ به کار رفته  به طور مثال در انگشتر یا گردنبدی انتخابی شما می باشد . فروشگاه آنلاین نقره زیر مجموعه گروه تولیدی طلا و جواهر نگاره تمامی محصولات را به قیمت عمده و به صورت تک فروشی عرضه می نماید . آبکاری این محصولات از کیفیتی فوق العاده و همچنین لاک محافظ تشکیل شده است . تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی نقره جات نگاره دارای فاکتور رسمی می باشد که وزن و سوت و همینطور قیمت آن به صورت کامل در آن درج شده است ، برای استفاده از فروشگاه آنلاین نقره کافیست اینجا کلیک کنید

 

صفحه 8 از 16