مقالات طلا فروشی

گردنبند مردانه

چاپ PDF

گردنبند مردانهگردنبند مدل مردانه طلا و نقره موجود از کیفیت بسیار بالا برخوردار است و بسیار بسیار راحت در گردن نشسته و جلوه ای خارق العاده به گردن می دهد ، گردنبند مردانه کیبل  یکی از زیباترین مدل های گردنبند مردانه است که دارای دوست داران زیادی می باشد ، بهترین محصولات طلا و جواهر گردنبند مردانه موجود در سایت گروه تولیدی طلا و جواهر نگاره را در زیر مشاهده و برای خرید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

 

چگونه طلا بخریم ؟

نامه الکترونیک چاپ PDF

نکاتی در مورد خرید طلا

خرید اینترنتی طلا و جواهرات بسیار در شبکه جهانی رواج پیدا کرده حال برای اینکه در این بازار بزرگ طلا و جواهر کشور چگونه و به چه روشی باید این محصولات را در شرایط مختلف انتخاب کرد نیاز دانستن نکات بسیاری دارد آیا شما می خواهید طلاو جواهرات را به مناسبت خاصی تهیه کنید آیا شما می خواهید این محصول را هدیه بدهید یا اینکه طلا و جواهرات را برای چه سنی وهمچنین چه جنسیتی خریداری میکنید ، شما هزینه بالایی برای خرید طلا و جواهر صرف می کنید ، برای همین باید در مورد محصول و یا مصنوعات طلا و جواهراتی که خریداری میکنید اطلاعات کاف داشته باشید تا خرید اینترنتی طلا و یا جواهر شما نتیجه ای شیرین و خوب برای شما داشته باشد ، برای این کار در ادامه فروشگاه آنلاین گروه تولیدی طلا و جواهر نگاره برای شما شرایط رایج در زمان خرید طلا و جواهر اینترنتی شرح داده که مطمئنا قبل از خرید به شما کمک بسیار زیادی می کنند ، پس با دانستن علم طلا و جواهر به راحتی انتخابی خوب وسنجیده داشته باشید .

 

گالری گردنبند زنانه

نامه الکترونیک چاپ PDF

گالری انگشتر زنانه

سرویس های طلای زنانه از دیرباز مورد توجه بانوان محترم بوده و همیشه در این بین گردنبند جایگاه خاص خود را دارد به همین دلیل مجموعه تصاویر گردنبندهای زنانه از جنس طلا را در مجموعه ای جمع کرده ایم تا با دیدن تصاویر و الهام از این گردنبند طلای زنانه خریدی آسانتر داشته باشید و بتوانید طرح دلخواهتان را بهتر و دقیق تر پیدا کنید . شایان ذکر است گروه تولیدی طلا و جواهر نگاره با توجه به توانایی تولیدی از روی ژورنال می تواند تمامی تصاویر زیر را در اسرع وقت قالب گیری کرده و در اختیار شما قرار دهد .

طلافروشی بانکی

نامه الکترونیک چاپ PDF

طلا فروشی های بانکی

بر اساس اعلام بانك مركزی قیمت سكه‌ها در فروشگاه های طلا و جواهر در هنگام تحویل 18 درصد زیر نرخ بازار تعیین شده و به متقاضیان واگذار خواهد شد. هر فرد برای خرید از فروشگاه طلا و جواهر پیش خرید تا 10 سكه می‌تواند از اول اسفند ماه به یكی از شعب بانك ملی مراجعه كند. از دیگر ویژگی‌های پیش فروش سكه در این مرحله این است كه در صورت انصراف افراد از دریافت سكه در هر مرحله وجه آن به آنها مسترد خواهد شد حتی اگر قیمت سكه به زیر یك میلیون تومان هم رسیده باشد. در دوره گذشته كه زمستان 90 آغاز شد، 5.7 میلیون قطعه سكه تحویل متقاضیان شد و 3.2 میلیون قطعه نیز به ابزارهای مختلف تبدیل شد.

 

صفحه 7 از 18