مقالات طلا فروشی

گردنبند نت سل

نامه الکترونیک چاپ PDF

گردنبند سل

گردنبند نت موسیقی سل از بالاترین کیفیت طلا و نقره در دو نوع به صورت کاملا اختصاری و فروش غیر عمده در فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر نگاره به صورت سمپل و نمونه قرار گرفته است . این گردنبند هدیه ای بسیار مناسب برای آنهایی می باشد که به هر نوعی با کار موسیقی و موزیک سازی سرو کار دارند ، برای خرید محصولات و مصنوعات طلا و نقره می توانید به صورت مستقیم به فروشگاه طلا و جواهری نگاره وارد شوید و یا با شماره تماس های فروش تلفی تماس حاصل فرمایید . این محصول به صورت محدود و تنها در تعداد 17 عدد در فروشگاه موجود می باشد پس برای خرید آن عجله کنید .

 

 

 

 

خرید طلای دست دوم

نامه الکترونیک چاپ PDF

خرید طلای دست دوم

با توجه به بازار پر تلاطم روزهای اخیر طلا و جواهر و همینطور ماهیگیری بعضی افراد سودجو از این آب گل آلود بازار خرید طلای دست دوم بسیار داغ و پر رونق است خرید طلای دست دوم و بدون اجرت برای بسیاری از خانم های آسان پسند ، بازار بسیار پر سود برای استفاده بیش از پیش از این عنصر گرانبهاست . بسیاری از این اجناس روزی با کارمزدی بسیار بالا در ویترین مغازه های طلا فروشی ، فروخته میشده و اکنون با قیمتی باورنکردنی در دست رس شما قرار خواهد گرفت

 

طلا فروشی طلای قاچاق

نامه الکترونیک چاپ PDF

طلا فروشان طلای قاچاق !!!

طلا فروش هایی مختلفی در نقاط مختلف ایران واقع شده است و هر کدام از استانها اتحادیه مختص به خود را دارد که تمام طلا فروشی های استان را زیر پوشش خود قرار می دهد ، پایتخت ایران یعنی شهر تهران و طلا فروشی های شهر تهران و به همین مراتب اتحادیه طلافروشان تهران از اهمیت بالایی برخوردار است به همین علت چشم های زیادی طلا فروشی های تهران را زیر نظر دارد - معمولا طلا فروشی های در هر استان در یک قسمت و یا یک راسته بورس می شود مانند طلا فروشی های شهر تهران در راسته خاص خود در مرکز بازار بزرگ تهران قرار دارد در بین این طلا فروشان عده ای به صورت خانواده ای در این صنف امرار معاش می کنند به این شکل که سینه به سینه و نسل به نسل فروشندگان طلا و جواهر این شغل را به نسل دیگر منتقل می کنند که از آنها خانواده های زیادی وجود دارد این طلا فروشان همیشه و در تمامی زمان ها به تولیدات داخلی و ملی اهمیت بالای قائل بوده و همیشه با فروش و پخش محصولات داخلی و غیر قاچاق در مسیر  حمایت از تولید ملی و اقتصاد ایرانی و حمایت از کارگران طلا سازی ها قدم برداشته اند  .

بهترین زمان برای خرید و فروش طلا

نامه الکترونیک چاپ PDF

بهترین زمان برای خرید و فروش طلا

 

جوناتان رز کارشناس ارشد این موسسه تحقیقاتی تاکید کرد ، به نظر من با اجرای سیاستهای انبساطی از سوی فدرال رزرو آمریکا قیمت جهانی طلا بیش از پیش افزایش خواهد یافت . بر این اساس ، وی تصریح کرد سرمایه گذاران بین المللی باید این مساله را درک کنند که طلا یک کالا برای سرمایه گذاری نیست بلکه کالای با ارزشی برای حفظ ارزش سرمایه و دارایی است . وی در ادامه افزود اگر بانک مرکزی آمریکا تصمیم بگیرد تا دور سوم سیاستهای انبساطی پولی را اجرا کند این مساله موجب کاهش ارزش دلار و افزایش قیمت طلا خواهد شد .

 

صفحه 5 از 18