مقالات طلا فروشی

نمودار آنلاین طلا بر حسب گرم

نامه الکترونیک چاپ PDF


انتظارات افزایشی از قیمت طلا در هفته آینده به همراه اینکه احتمالاً وضعیت آشفته مالی قبرس می‌تواند خرید احتیاطی طلا ‏به منظور ذخیره‌سازی و حفظ ارزش دارایی‌ها را افزایش دهد باعث افزایش قیمت طلا در روزهای آتی خواهد شد.‏
گزارش نامه، درآمارگیری این هفته ۲۸ نفر شرکت کرده‌اند. این افراد شامل معامله‌گران شمش طلا، بانک‌های‌ سرمایه‌گذاری، معامله‌گران ‏بازارهای آتی، مدیران پولی و تحلیل‌گران فنی هستند.

 

آخرین به روز رسانی در يكشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۹

چرا قیمت طلا هر روز افزایش می یابد !!

نامه الکترونیک چاپ PDF

چرا قیمت طلا هر روز افزایش می یابد !!

طی روزهای گذشته صندوق بین المللی پول و برخی دیگر منابع برای کنترل بازار سرکش طلا مقادیری از این فلز خوش رنگ را به بازار تزریق کردند اما به نظر می رسد بازار نگران تر از آن چیزی است که پیشتر تصور می شد چرا که نمودار قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی دوباره صعودی شد و روز پنج شنبه به 03/ 1507 دلار در هر اونس رسید. واقعیت این است که با بروز بحران اقتصادی و کشمکش های سیاسی در جهان و به طور کلی بی ثباتی در جهان، قیمت طلا افزایش می یابد . به عبارتی می توان طلا را نمایشگر اوضاع سیاسی و اقتصادی در جهان نامید . درماههای اخیر عوامل تاثیرگذار سیاسی و اقتصادی چون تنش های سیاسی در کشورهای جهان و منطقه خاورمیانه ، افزایش نرخ بهره توسط بانک مرکزی اروپا و آمریکا و سیاست‌های تورم زدایی چین تاثیر بسزایی بر قیمت طلا در بازارهای جهانی داشت. روند رو به رشد قیمت طلا در چهار سال گذشته حکایت از آن دارد که طلا همچنان کالایی امن برای سرمایه‌گذاری در شرایط نامطمئن اقتصادی است.مارتین هنکه، تحلیلگر اقتصادی در این باره می گوید:" با وجود تمام این بی ثباتی های اقتصادی موجود، سرمایه‌گذاران به دلیل ترس از دست دادن دارایی‌های خود و به منظور رویایی با افزایش تورم، به طلا به عنوان کالایی امن روی آورده‌اند.

پیشبینی قیمت طلا

نامه الکترونیک چاپ PDF

پیشبینی قیمت طلا

روبینی، یکی از اقتصاددانان مطرح دنیا که پیش از این، وقوع بحران جهانی را پیش بینی کرده بود، در تازه ترین پیش بینی خود از بازار جهانی طلا، قیمت این فلز را رو به پایین توصیف کرد. وی معتقد است وضعیت فعلی قیمت طلا مانند حباب شده و ریسک اصلاح قیمت شدیدا آن را تهدید می کند.به اعتقاد روبینی، قیمت فعلی طلا، ارزش ذاتی آن نبوده و از این رو از لحاظ بنیادی امکان افزایش قیمت برای آن وجود ندارد.برای امروز هم اگر قیمت طلا بتواند خود رابالای عدد ۱۶۵۵ دلار نگهدارد، دوباره می تواند برای فتح ۱۶۶۶ دلار تلاش کند وگرنه روند کاهشی خواهد شد و ممکن است تا ۱۶۴۲ دلار کاهش یابد. فروشندگاه طلای آسیایی امروز صبح می گویند، سفارشهای خرید مشتریانشان بر روی محدوده ۱۶۴۲ تا ۱۶۴۵ دلار قرار دارد. در حال حاضر قیمت هر اونس طلا ۱۶۵۶ دلار است دیروز بانک جهانی در اعلامیه ایی انتظار خود برای رشد اقتصاد جهانی را کاهش داد. این بانک انتظار دارد میزان رشد اقتصادی کشورهای پیشرفته و ثروتمند به ۱.۴٪ و کشورهای در حال توسعه به ۵.۴٪ در سال ۲۰۱۲ برسد. پیشتر این اعداد ۲.۷٪ و ۶.۲٪ بودند.

پیرسینگ چیست ؟

نامه الکترونیک چاپ PDF

آویز ناف پیرسینگ فروش آموزش نصب نافواره قیمت طلا نقره استیل جواهرات بدن

پیرسینگ کردن (به انگلیسی: Piercing) اعضای بدن شامل سوراخ کردن یا بریدن قسمتی از اعضای بدن است که برای استفاده جواهرات ایجاد می‌شود. پیرسینگ بدن یک نوع تغییرات بدن است. کلمه پیرسنگ می‌تواند به عمل یا تمرین پیرسینگ بدن اشاره کند. معیارهای فرهنگی بازتاب پیرسینگ کردن بسیار گوناگون است. پیرسینگ هر دو گوش به مدت زیادی به وسیله مردها در کشورهای که فرهنگ غربی ندارند انجام می‌شده‌است. انواع دیگر پیرسینگ همانند پیرسینگ گوش بصورت پیوسته وجود داشته‌است. برای مثال زن‌های هندی پیرسینگ بینی را بصورت یک عمل عادی قرن‌هاست که انجام می‌دهند.

صفحه 1 از 16