دست بند های طلا و انواع آن ها

نامه الکترونیک چاپ PDF

شمش طلای 24 عیار

همانطور که می دانید توجه به زیبایی یکی از غریزه‌های فطری انسان می باشد. یکی از نشانه های این غریزه فطری، ست کردن زیور آلات متنوع با نوع پوشش است. امروزه انواع مختلفی از دست بند های طلا ، چرم و طلا ، سنگ و طلا در بازار وجود دارد و آن ها را در دسته زیورآلات پرطرفدار خانم‌ها و آقایان قرار می گیرند. ولی با اینکه تفاوت‌های آشکار بین دست بندهای زنانه و مردانه وجود دارد ،شباهت‌هایی هم میان آن‌ها هست.لی معمولا مدل‌های مردانه در بیشتر موارد از ترکیب چرم و طلا، و مدل‌های زنانه از ترکیب طلا و سنگ یا طلا و بند ساخته می‌شوند. دست بند‌ طلا و سنگ با ظرافت‌های ویژه‌ای که دارد می‌توانند برای دختران نوجوان هم مناسب باشد. لازم به ذکر است که تفکیک دست ‌بندها به این دو دسته این معنی را نمی دهد که در دست بند های مردانه از سنگ و در دست بندهای زنانه از چرم استفاده نمی‌شود

 

 

 

 

ولی معمولا مدل‌های مردانه در بیشتر موارد از ترکیب چرم و طلا، و مدل‌های زنانه از ترکیب طلا و سنگ یا طلا و بند ساخته می‌شوند. دست بند‌ طلا و سنگ با ظرافت‌های ویژه‌ای که دارد می‌توانند برای دختران نوجوان هم مناسب باشد. لازم به ذکر است که تفکیک دست ‌بندها به این دو دسته این معنی را نمی دهد که در دست بند های مردانه از سنگ و در دست بندهای زنانه از چرم استفاده نمی‌شود. در شرکت‌های سازنده، تنها از طریق ابعاد و قطر دستبند، مدل‌های زنانه و مردانه را دسته‌بندی می‌کنند.

انواع و مدل های دستبند طلا

دستبند طلا: در بعضی از دست بند های طلا ، از چرم یا سنگ استفاده نمی‌شود. و فقط از طلا استفاده می شود. و بند آنها به شکل دست بند زنجیری با آویز و یا به صورت النگو سرتاسر مچ دست را احاطه می‌کند.
دستبند طلا با بند نخی: دستبند های طلا با بند نخی را از جنس نخ محکم و قطعه‌ای طلا با طرحی زیبا می سازند و به دلیل ظرافتی که دارند، از انواع دستبند زنانه به حساب می آیند و کاربرد بیشتری برای خانم ها به نسبت آقایان دارند.

دستبند سنگ و طلا: این مدل دستبند ، برای استفاده بانوان و دختران ساخته می شود، چونکه از مهره‌های رنگی در ساخت این دست بند استفاده می شود. البته مدل‌هایی هم وجود دارند که با سنگ‌های مشکی مخصوص آقایان تولید می‌شوند.
دستبند چرم و طلا: این مدل دستبندهای چرم و طلا با طراحی اسپرت با سلیقه هر فردی از هر جنسی سازگاری دارند. برای آقایان از چرم پهن و برای زنانه از چرم ظریف تر استفاده می شود.
در ساخت دست بند ها ، جز جنس بنده ها ، طراحان از ایده های جالبی برا ساخت دست بند استفاده می کنند. برای دست بند ها از شکل های مختلف ، پلاک ، آویز و ... و طرح های مختلف می توان طلا استفاده کرد. این طرح‌ها شامل نماد ماه تولد، حروف الفبا، لوگوی برندهای مختلف و... می باشند.


خرید اینترنتی و قیمت دستبند طلا
هر چه زمان بیشتر می گذرد ، خرید حضوری بیشتر جای خود را به خرید آنلاین می دهد. امروزه به علت شلوغی ، آلودگی هوا ، و دلایل بسیار مردم به خرید آنلاین رغبت بیشتر نشان می دهند. شما نیز می توانید با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی، جدیدترین مدل های دستبند های 2018 را همراه با توضیحات کامل مشاهده و خرید کنید و محصول را درب منزل ، بدون هیچ دردسری تحویل بگیرید. جواهری نگاره تلاش می کند تا قرار دادن انواع مدل های دستبند ، تمام سلیغه ها را پوشش دهد.