نرم افزار طراحی طلا و جواهر

نامه الکترونیک چاپ PDF

نرم افزار ساخت طلا و جواهرات

شرکت GemVision تولید کنند نرم افزار Matrix 7.5، در ایران به عنوان اولین انتخاب کاربران مدلساز و طراح طلا و جواهر شناخته می شود. شاید به جرات بتوان گفت که در کنار Matrix نرم افزار دیگری وجود ندارد که اینچنین قابلیت هایی را داشته باشد. این نرم افزار تا به حال دهها جایزه از قبیل Thinking Ahead را از آن خود کرده است.طراحان زیور آلات و جواهرات میتوانند از Matrix به عنوان یک محصول قابل اطمینان استفاده کنند. این نرم افزار هر آنچه را که برای طراحی و مدلسازی نیاز دارید در اختیار شما قرار میدهد. اگر قصد طراحی یک حلقه زیبا و یا یک گردنبد را دارید، میتوانید از Matrix به سه روش استفاده نمایید. اول اینکه میتوانید در محیط Matrixایده خود را از ابتدا پیاده کنید، دوم اینکه یک مدل موجود را برای تغییر وارد برنامه کرده و ویرایش نمایید و سوم اینکه از توانایی های مدلسازی پارامتریک استفاده نمایید.اگر میخواهید به قدرت Matrix پی ببرید .

 

 

 

 

شرکت GemVision تولید کنند نرم افزار Matrix 7.5، در ایران به عنوان اولین انتخاب کاربران مدلساز و طراح طلا و جواهر شناخته می شود. شاید به جرات بتوان گفت که در کنار Matrix نرم افزار دیگری وجود ندارد که اینچنین قابلیت هایی را داشته باشد. این نرم افزار تا به حال دهها جایزه از قبیل Thinking Ahead را از آن خود کرده است.

نرم افزار طراحی طلا و جواهرات
طراحان زیور آلات و جواهرات میتوانند از Matrix به عنوان یک محصول قابل اطمینان استفاده کنند. این نرم افزار هر آنچه را که برای طراحی و مدلسازی نیاز دارید در اختیار شما قرار میدهد. اگر قصد طراحی یک حلقه زیبا و یا یک گردنبد را دارید، میتوانید از Matrix به سه روش استفاده نمایید. اول اینکه میتوانید در محیط Matrix ایده خود را از ابتدا پیاده کنید، دوم اینکه یک مدل موجود را برای تغییر وارد برنامه کرده و ویرایش نمایید و سوم اینکه از توانایی های مدلسازی پارامتریک استفاده نمایید.

نرم افزار طراحی طلا و جواهرات


اگر میخواهید به قدرت Matrix پی ببرید، باید بدانید که هسته مرکزی Matrix بر اساس Rhino 3D استوار شده است. بخش مدلسازی Matrix علاوه بر اینکه تمامی قابلیت های Rhino 3D را دارد، از تمامی قابلیت های نرم افزار t-Spline که قبلا در همین بخش معرفی شده است نیز استفاده میکند. در حقیقت شما با در اختیار داشتن Matrix ، نرم افزارهای Rhino 3D و T-Spline را در یک نرم افزار به صورت همزمان در اختیار خواهید داشت. از آنجایی که Matrix در حقیقت همان Rhino است، پس تمامی پلاگین های Rhino 3D نیز قابل نصب بروی Matrix می باشد.

نرم افزار طراحی طلا و جواهرات


نکته قابل توجه اینجاست که Rhino 3D یک پلاگین ارزنده به نام GrassHopper دارد که قبلا در همین بخش معرفی شده است. شما میتوانید مدلهای بسیار پیچیده ای را با تکنیک های پارامتریک توسط GrassHopper پیاده سازی کنید. در ماتریکس میتوانید علاوه بر تمامی این فعالیت های از رندرینگ موتور Vray نیز به صورت مستقیم بهره مند شوید. علاوه بر آن تمامی موتورهای رندری که Rhino 3D را پشتیبانی میکنند نیز میتوانند توسط Matrix مورد استفاده قرار گیرند. با توجه به اینکه Matrix میتوانید مدل ساخته شده را به فرمت های متنوعی تبدیل کند، بسیاری از کاربران این نرم افزار ترجیح می دهند که در طراحی و رندرینگ jewellery ها از نرم افزارهای جانبی مانند 3ds Max و ... نیز استفاده نمایند.

نرم افزار طراحی طلا و جواهرات