قیمت طلا در کوتاه مدت در سطح کنونی تثبیت خواهد شد

نامه الکترونیک چاپ PDF

خرید وفروش اینترنتی طلابه گزارش سایت طلا به نقل از بلومبرگ، نگرانی سرمایه گذاران بین المللی نسبت به تصمیم فدرال رزرو آمریکا برای افزایش نرخ بهره در سال 2015 میلادی تاثیر زیادی بر افت شدید قیمت طلا و وارد شدن قیمت به کانال 1200 دلاری داشته است. بر اساس این گزارش انتشار آمارهای اقتصادی آمریکا نیز احتمالا نشانگر بهبود اوضاع اقتصادی این کشور خواهد بود و این مساله احتمال افزایش نرخ بهره را بیشتر خواهد کرد. آمار مربوط به فروش کالاهای بادوام در ماه جولای قرار است امروز سه شنبه منتشر شود و احتمال می رود که میزان فروش این کالاها به بالاترین حد خود از ماه مارس 2011 میلادی رسیده باشد.

 

 

 

به گزارش سایت طلا به نقل از بلومبرگ، نگرانی سرمایه گذاران بین المللی نسبت به تصمیم فدرال رزرو آمریکا برای افزایش نرخ بهره در سال 2015 میلادی تاثیر زیادی بر افت شدید قیمت طلا و وارد شدن قیمت به کانال 1200 دلاری داشته است.

بر اساس این گزارش انتشار آمارهای اقتصادی آمریکا نیز احتمالا نشانگر بهبود اوضاع اقتصادی این کشور خواهد بود و این مساله احتمال افزایش نرخ بهره را بیشتر خواهد کرد.

آمار مربوط به فروش کالاهای بادوام در ماه جولای قرار است امروز سه شنبه منتشر شود و احتمال می رود که میزان فروش این کالاها به بالاترین حد خود از ماه مارس 2011 میلادی رسیده باشد.

 


ارزش دلار در برابر یورو به بالاترین حد خود در 11 ماه اخیر رسیده و پیش بینی می شود فدرال رزرو اوایل سال آینده برای نخستین بار از سال 2006 میلادی نرخ بهره را افزایش دهد.

یانگ ژی تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری یونگان فیوچرز تاکید کرد: انتشار آمارهای مثبت اقتصادی آمریکا به ضرر قیمت طلا بوده و این مساله موجب افزایش ارزش دلار شده است. به نظر من قیمت طلا در شرایط کنونی در همین سطح تثبیت خواهد شد.


جانت یلن رئیس فدرال رزرو آمریکا در سخنانی در نشست جکسون هول نسبت به وضعیت نگران کننده بازار کار و اشتغال ابراز نگرانی کرده است.

قیمت طلا از ابتدای امسال تاکنون تحت تاثیر تنش های سیاسی بین المللی به خصوص اوضاع اوکراین و خاورمیانه با رشد 6.3 درصدی روبرو شده است. سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.