نمایشگاه توکیو

نامه الکترونیک چاپ PDF

بعضی ها اصلا نمی توانند سری به فروشگاه های زیورآلاتبدلیبزنند.این افراد به بدلیجات حساسیت دارند. این حساسیت «درماتیت تماسی» نامیده می شود که در واقع یک واکنش التهابی پوست است.شایعترین فلزی که واکنش تماسی حساسیتی ایجاد می کند، نیکل است  . حساسیت به نیکل یک مشکل ناتوان کننده و شایع در میان بیمارانی است که به متخصص پوست مراجعه می کنند. میزان شیوع آن از ۴ تا ۱/۱۳ درصد است. حساسیت به نیکل ممکن است در هر سنی بروز کند. برخی افراد حتی با تماس مختصر با نیکل دچار واکنش می شوند ولی در بقیه پس از سالیان طولانی تماس با نیکل درماتیت ایجاد می شود .

 

 

یک نوار از طلا در نمایشگاه 2013 طلا در توکیو

( اولین پاراگراف به روز رسانی ها را با قیمت های پایانی . )

نمودار قیمت توفنده از طلا به نظر می رسد مثل یک حلقه ازدواج نورد کردن یک جدول . معاملات آتی طلا برای تحویل در ماه ژوئن در 1361 $ در هر اونس در Comex نیویورک بسته شده امروز ، یک قطره از بیش از 200 دلار در دو جلسه . سقوط طلا از 13 درصد از تاریخ 11 آوریل سال 1980 بزرگترین کاهش دو جلسه بود.

چرا طلا انداخت ؟ مهم ترین عامل این است که تورم جهانی در حال کاهش است و کاهش ارزش طلا را به عنوان مانعی در برابر افزایش قیمت . اشکالات طلا که در فوران تورم شرط بندی شد در تکاپوی به عقب شرط خود را و موقعیت های طلا خود را به خروج در هر قیمت می باشد.

 

VIDEO : سقوط ناگهانی طلا : تا کجا ، با چه سرعتی ؟

برای مصرف کنندگان در تلاش برای پایان می رسد دیدار ، ممکن است سخت به نظر می رسد بر این باورند که نرخ تورم در حال کاهش است . اما شواهد از ( JPM ) شاخص قیمت مصرف کننده جهانی جی پی مورگان چیس ، که بیش از 30 کشور که در مجموع بیش از 90 درصد از خروجی اقتصادی جهان، را پوشش می دهد روشن است.

 

با توجه به شاخص جی پی مورگان ، تورم جهانی در 4 درصد در سال 2011 به اوج خود رسید و به طور مداوم از سال کاهش یافته است. قیمت های جهانی در ماه فوریه تا تنها در حدود 2.5 درصد نسبت به سال پیش از آن ، شاخص این بانک می گوید .

جی پی مورگان دو سناریو برای چه اتفاق می افتد. یکی از اصلی آن بر روی یک "پایین به بالا " مجموعه ای از پیش بینی بخش تحلیلگران روند قیمت های بخش در سراسر جهان است. این نشان می دهد تورم رو به افزایش بسیار کمی از سطح فعلی خود را برای بقیه سال 2013. در مقابل، " بالا به پایین " تجزیه و تحلیل جی پی مورگان ، که توسط اقتصاددانان بانک ها آماده شده و طول می کشد به قیمت حساب قراردادهای آتی کالا ، در میان عوامل دیگر، نشان می دهد نرخ تورم در حال حرکت به پایین و نزدیک به 2 درصد در نیمه دوم سال 2013 .

داستان : الیگارشی خندق نفت و طلا روسیه به شمع تا نقدی

تیتر در گزارش جی پی مورگان است : "اسلاید تورم جهانی ممکن است تمام شده باشد . "

جوزف Lupton ، اقتصاددان ارشد جهانی در جی پی مورگان چیس ، گفت: در مصاحبه ای که کاهش تورم است تا حدی یک موضوع از تنگناها عرضه کاهش است، که یک چیز خوبی است، و کاهش رشد تقاضا ، که خیلی خوب نیست. Lupton گفت که او در کسب و کار پیش بینی قیمت طلا، که تمایل به با حدس و گمان بیشتر از سایر قیمت کالاها است whipsawed شود. می گوید Lupton : "طلا یک حیوان به خودی خود است . "

هفته گذشته گلدمن ساکس ( GS ) هشدار داد که عقب نشینی طلا شتاب پس از طولانی ترین تظاهرات در نه دهه .

VIDEO : آیا طلا به رهبری در زیر 1300 ؟ تاریخ می گوید

" کسی که برخی از خرید قبل از این افت بزرگ انجام شده است، احتمالا در برخی از درد، " دونالد Selkin ، که مدیریت حدود 3 میلیارد دلار از دارایی به عنوان استراتژیست بازار ارشد در اوراق بهادار ملی شرکت در نیویورک کمک می کند ، خبری بلومبرگ گفت . "درک این است که طلا است که واقعا به عنوان یک پناهگاه امن مورد نیاز است. مردم به دنبال در بازار سهام ، و آنها حیرت زده هستید، و هیچ تورم وجود دارد. بنابراین، مردم می گفت ، "چه ما نیاز به طلا ؟"