نمایشگاه طلا و جواهر

نامه الکترونیک چاپ PDF

نمایشگاه طلا و جواهر

در اولین نمایشگاه بین‌المللی صنایع و فناوری طلا، جواهر، نقره و سنگهای قیمتی کارگاه‌ها و ماشین‌‌آلات و تجهیزات وابسته بیش از صد نوع سرویس‌های طلا و جواهرات، نقره، سنگهای قیمتی و همچنین انواع مختلف دستگاه‌ها و تجهیزات مدرن و پیشرفته ساخت و قالب‌گیری طلا و تراش جواهرات به نمایش گذاشته می‌شود ، در اولین نمایشگاه بین‌المللی صنایع و فناوری طلا، جواهر، نقره و سنگهای قیمتی کارگا‌ه‌ها و ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته صرفا طلاها و جواهرات ساخت داخل ارائه می‌شود و هیچگونه کالای خارجی به نمایش گذاشته نخواهد شد.

 

 

 

 

 

 

فروشگاه اینترنتی طلا و جواهرفروشگاه اینترنتی طلا و جواهرفروشگاه اینترنتی طلا و جواهر

مکان :ایران - تهران - بزرگراه چمران - محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران

زمان : 18 هجدهم بهمن الی 21 بیست و یکم بهمن ماه سال  1390 یک هزار و سیصد و نود  (18-21 بهمن 1390) ساعت بازدید 9 نه صبح الی 4 چهار بعد از ظهر  (9صبح - 4 بعد از ظهر)

نمايشگاه بين المللي صنايع و فناوري طلا، جواهر، نقره و سنگ هاي قيمتي كارگاه ها و ماشين آلات و تجهيزات وابسته

هنرمندان ساخت زیور آلات سنتی و تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی کشور امکان حضور در نمایشگاه تخصصی طلا ، جواهر نقره و سنگ های قیمتی را به دست می آورند .

منچهر جنتی نیا رئیس اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان صنایع دستی گفت : نمایشگاه طلا ، جواهر و سنگ خای قیمتی 18  الی 21 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود . وی با اشاره به اینکه تمامی تولیدکنندگان طلا ، جواهر ، نقره و سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی را فراهم کنیم .

عضو هیات مدیره اتحادیه طلا ، جواهر ، نقره و سنگ های قیمتی تصریح کرد : با ایجاد شرایط مناسب برای حضور این هنرمندان ، فضایی در حدود 500 مترمربع به آنها اختصاص می یابد . پیش بینی می شود شرایط استقرار 40 صنعتگر برجسته در قالب این فضا مهیا است که تا به حال 2 سالن از کل فضای نمایشگاه پر شده و جانمایی غرفه ها همچنان با ثبت نام تولید کنندگان ادامه دارد .

 

پوستر نمایشگاه طلا و جواهر برگزار شده در بهمن ماه سال 1390 در تهران

نمایشگاه طلا و جواهر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در اولين نمايشگاه بين المللي صنايع و فناوري طلا، جواهر، نقره و سنگ هاي قيمتي كارگاه ها و ماشين آلات و تجهيزات وابسته بيش از ده ها نوع سرويس هاي طلا و جواهرات، نقره، سنگ هاي قيمتي و همچنين انواع مختلف دستگاه ها و تجهيزات مدرن و پيشرفته ساخت و قالب گيري طلا و تراش جواهرات به نمايش گذاشته مي شود.

در پاسخ به این سوال که آیا شرکت در نمایشگاه دارای شرایط خاص و یا صرفا عضو بودن بازدید کنندگان در اتحادیه باید عرض کنم که شرکت در نمایشگاه طلا و جواهر سال 1390 برای عموم آزاد است .

در اين نمايشگاه از سه بخش انواع طلا، انواع جواهرات، نقره و سنگ هاي قيمتي و بخش تجهيزات، دستگاه ها و ماشين آلات تشكيل شده است. 
در بخش طلا: انواع سرويس هاي مختلف طلا، گردنبند، دستبند، زنجير، انگشتر، النگو، انواع آويز، گوشواره، انواع طلاهاي مليله شده، اره كاري شده و طلاهاي پرسي، انواع شمش هاي طلا، شامل شمش هاي يك گرمي تا هزار گرمي، انواع سكه (تمام بهار طرح جديد و قديم، نيم و ربع) و انواع مدال ها در وزن هاي مختلف در معرض ديد علاقه مندان قرار مي گيرد. 
در اولين نمايشگاه بين المللي صنايع و فناوري طلا، جواهر، نقره و سنگ هاي قيمتي كارگاه ها و ماشين آلات و تجهيزات وابسته صرفا طلاها و جواهرات ساخت داخل ارائه مي شود و هيچ گونه كالاي خارجي به نمايش گذاشته نخواهد شد. 
در بخش جواهرات، نقره و سنگ هاي قيمتي نيز انواع طلاهاي تزيين شده، انواع جواهرات، انواع برليان، زمرد، ياقوت قرمز، ياقوت كبود، انواع سنگ هاي زينتي شامل سنگ هاي فيروزه اي، آماتيس، انواع عقيق ها و كواتز و انواع مختلف سرويس هاي نقره، گردنبند، زنجير، انگشتر، النگو، انواع آويز و گوشواره به نمايش گذاشته خواهد شد. 
در بخش تجهيزات، دستگاه ها و ماشين الات هم انواع ابزارهاي ساخت مصنوعات طلا، و جواهرات، دستگاه هاي تراش دستي، اتوماتيك، نيمه اتوماتيك، دستگاه هاي تراش ليزري سه محوره، چهار محوره، پنج محوره و نه محوره، دستگاه هاي نورد طلا، دستگاه هاي پرداخت كاري، زنجير سازي و ريخته گري ارائه مي شود. در اين بخش مراكز پژوهشي، آموزشي نشريات و مراكز اطلاع رساني و انجمن ها و اتحاديه ها به خصوص اتحاديه توليد كنندگان و صادر كنندگان صنايع دستي ايران حضور دارند. 
در اولين نمايشگاه بين المللي صنايع و فناوري طلا، جواهر، نقره و سنگ هاي قيمتي كارگاه ها و ماشين آلات و تجهيزات وابسته براي نخستين بار قرآن نفيس جلد طلايي شده جمهوري اسلامي ايران در معرض ديد علاقه مندان قرار خواهد گرفت اين قرآن نفيس اثر ارزشمند و بي نظير استادان و هنرمندان برجسته كشورمان است. قرآن نفيس جلد طلايي ابتدا مقابل درب ورودي سالن نمايشگاه (سالني كه محل افتتاحيه نمايشگاه است) قرار مي گيرد و پس از مراسم افتتاحيه در محل مشخص شده و در داخل سالن در معرض ديد عموم قرار خواهد گرفت.


يكي ديگر از بخش هاي ويژه اين نمايشگاه قسمت تراش سنگ هاي قيمتي است كه هنرمندان اين بخش مستقيما اقدام به تراش، شكل دهي و ساخت سنگ هاي قميتي مي كنند. 
اين هنرمندان صنعتگر همزمان با كار مستقيم آموزش تراش سنگ هاي قيمتي را به صورت رايگان براي علاقه مندان ارائه خواهند كرد. در اولين نمايشگاه بين المللي صنايع و فن آوري طلا، جواهر، نقره و سنگ هاي قيمتي كارگاه ها و ماشين الات و تجهيزات وابسته علاوه بر سازندگان طلا و جواهر سازندگان و توليد كنندگان ماشين الات و دستگاه هاي ساخت طلا و جواهر نيز حضور دارند. همچنين نيز اين نمايشگاه از ۱۸ بهمن تا ۲۱ بهمن ماه در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار مي شود در اين نمايشگاه بيش از يكصد و ده مشاركت كننده داخلي و هشت مشاركت كننده خارجي طلا و جواهرات انواع مختلف توليدات خود را به نمايش خواهند گذاشت. 
همچنين بيش از هشتاد شركت داخلي و خارجي نيز ماشين آلات مختلف طلا و جواهرات و همچنين بيش از چهل مجموعه وابسته به صنعت طلا و جواهرات هم صنايع آثار و فعاليت هاي خودشان را ارائه مي كنند. 
در اولين نمايشگاه بين المللي صنايع و فناوري طلا، جواهر، نقره و سنگ هاي قيمتي كارگاه ها و ماشين الات و تجهيزات وابسته شركت هايي از كشورهاي ايتاليا، تركيه، آلمان، چين، تايوان و تايلند دستگاه ها، ماشين آلات و تجهيزات خود را ارائه خواهند كرد. 

اين نمايشگاه در فضايي به مساحت نه هزار متر مربع و در سالن هاي خليج فارس (۴۴ و ۴۱) برپا مي شود و علاقه مندان مي توانند همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ از اين نمايشگاه بازديد نمايند.

نمایشگاه طلا و جواهر تهران 1391

نمایشگاه طلا و جواهر 1391 نمایشگاه طلا تهران صنایع وابسته نمایشگاه بین المللی

رییس اتحادیه تولیدکنندگان وصادرکنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی ایران در رابطه با نمایشگاه صنایع و فن آوری طلا و جواهر  گفت: این نمایشگاه در دو سالن و در محل دائمی نمایشگاه ها برگزار می شود که شرکت کنندگان از تولیدکنندگان ما هستند.

عباد محمد ولی با اعلام مطلب فوق افزود: امیدواریم بتوانیم پیام خوبی در حوزه صنعت طلا و جواهر با حضور مسوولان به مخاطبان این نمایشگاه داشته باشیم و انتظارمان این است که مسوولان ذیربط ورود پیدا کرده و مصنوعات تولیدکنندگان را از نزدیک مشاهده کنند.

به عقیده وی دو دوره نمایشگاه توانمندی که در گذشته برگزار شد مقدمه ای برای ورود به عرصه جدید بود که بر همین اساس درصدد هستیم امسال نمایشگاهی پربار تر و شکیل تر که درخور این صنعت است داشته باشیم.

بسیاری از نمایندگان در اتحادیه برای شروع نمایشگاه طلا و جواهر از ماه ها قبل ثبت نام کرده اند .

اولین نمایشگاه بین المللی صنایع و فن آوری طلا و جواهر در تاریخ 18 بهمن ماه به مدت 4 روز برگزار می شود و تا به امروز استقبال خوبی از آن به عمل آمده است.

وی خاطرنشان کرد: طبق آمار های موجود تولیدکنندگان طلا و جواهر حضور پررنگی در2 سالن این نمایشگاه خواهند داشت.

وی با تاکید بر اینکه اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر تا کنون حرکت های متفاوتی در جهت رشد و شکوفایی این صنعت انجام داده است گفت: هدف همه ما در این صنف بالابردن سطح تولید داخل است که باید حرف اول را در دنیا بزند چرا که از همه نظر صنعت طلا و جواهر ایران پتانسیل رقابت را دارد که این کار جز با مدیریت و برنامه ریزی میسر نخواهد شد.

کلمات کلیدی : نمایشگاه طلا و جواهر 1390  نمایشگاه طلا و جواهرات نمایشگاه طلا و جواهر تهران

منبع : گروه تولیدی طلا و جواهر نگاره

گزارش تصویری نمایشگاه طلا و جواهر تهران بهمن ماه 1390

 

 

نمایشگاه طلا و جواهر تهران 1390

گزارش تصویری نمایشگاه طلا و جواهر تهران بهمن ماه 1390

 

نمایشگاه طلا و جواهر تهران 1390

 

گزارش تصویری نمایشگاه طلا و جواهر تهران بهمن ماه 1390

 

نمایشگاه طلا و جواهر تهران 1390

 

گزارش تصویری نمایشگاه طلا و جواهر تهران بهمن ماه 1390

 

نمایشگاه طلا و جواهر تهران 1390

 

گزارش تصویری نمایشگاه طلا و جواهر تهران بهمن ماه 1390

 

نمایشگاه طلا و جواهر تهران 1390

 

گزارش تصویری نمایشگاه طلا و جواهر تهران بهمن ماه 1390

 

نمایشگاه طلا و جواهر تهران 1390

 

گزارش تصویری نمایشگاه طلا و جواهر تهران بهمن ماه 1390

 

نمایشگاه طلا و جواهر تهران 1390

 

گزارش تصویری نمایشگاه طلا و جواهر تهران بهمن ماه 1390

 

نمایشگاه طلا و جواهر تهران 1390

 

گزارش تصویری نمایشگاه طلا و جواهر تهران بهمن ماه 1390

 

نمایشگاه طلا و جواهر تهران 1390

 

گزارش تصویری نمایشگاه طلا و جواهر تهران بهمن ماه 1390

 

افزودن نظر


کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی