فروش پیرسینگ

نامه الکترونیک چاپ PDF

فروش پیرسینگ ناف

یرسینگ ناف طرح گل یا همان فلور پرطرفدارترین طرح پیرسینگ بوده که دارای پنج پر الماس مصنوعی طرح اشک می باشد و گره تمامی سنگ ها در مرکز به یکدیگر متصل میشوند . آبکاری ضد میکروبی نانو برای نصب پیرسینگ به صورت اختصاصی انجام شده تا از هزگونه آلودگی جلوگیری شود ، پیرسینگ فلور با طرحی فوق العاده جذاب در سایز پنج سانتی متر در 2 سانتی متر تولید شده و به دلیل پشت باز بودن سنگ ها پخش نور در سنگ های اشکی بسیار زیبا و دارای تللو دورانی می باشد . کلاریتی این الماس های مصنوعی بسیار بالا بوده و بعد از نصب جلوه فوق العاده ای به کار می دهد . چرا طلا : همانطور که می دانید تنها فلزی در دنیا که کمترین آلرژی را ایجاد می کند ابتدا طلا و سپس نقره است با توجه به نصب داخلی پیرسینگ و ارتباط مستقیم طلا با پوست برای جلوگیری از هرگونه آلودگی از پیرسینگ های متفرقه و آلیاز های همچون استیل و برنج و حتی نقره نیز استفاده نکنید و برای احترام به سلامتی پوست و بدن خود تنها از پیرسینگ های طلا آن هم با آبکاری طلای جراحی استفاده شود .

 

 

 

 

 

 

 

 

نام محصول : پیرسینگ پرطرفدار فلور

شرح مختصر : پیرسینگ ناف طرح گل یا همان فلور پرطرفدارترین طرح پیرسینگ بوده که دارای پنج پر الماس مصنوعی طرح اشک می باشد و گره تمامی سنگ ها در مرکز به یکدیگر متصل میشوند . آبکاری ضد میکروبی نانو برای نصب پیرسینگ به صورت اختصاصی انجام شده تا از هزگونه آلودگی جلوگیری شود ، پیرسینگ فلور با طرحی فوق العاده جذاب در سایز پنج سانتی متر در 2 سانتی متر تولید شده و به دلیل پشت باز بودن سنگ ها پخش نور در سنگ های اشکی بسیار زیبا و دارای تللو دورانی می باشد . کلاریتی این الماس های مصنوعی بسیار بالا بوده و بعد از نصب جلوه فوق العاده ای به کار می دهد .

چرا طلا : همانطور که می دانید تنها فلزی در دنیا که کمترین آلرژی را ایجاد می کند ابتدا طلا و سپس نقره است با توجه به نصب داخلی پیرسینگ و ارتباط مستقیم طلا با پوست برای جلوگیری از هرگونه آلودگی از پیرسینگ های متفرقه و آلیاز های همچون استیل و برنج و حتی نقره نیز استفاده نکنید و برای احترام به سلامتی پوست و بدن خود تنها از پیرسینگ های طلا آن هم با آبکاری طلای جراحی استفاده شود .

نام برند : پاگودا PAGODA

وزن : 2 گرم و 1۰۰ سوت

قیمت : قیمت برای برج 7 با توجه به قیمت طلا در روز حدودا 270.000 تومان (دویست و هفتاد هزار تومان) می باشد .

جنس پایه جواهر: جنس پایه جواهر از طلای خالص 18 عیار می باشد .

جنس جواهر : سنگ های تراش خورده مدل اشک تماما مجارستانی و اصل بوده و دارای کیفیت بازتابش نور بسیار بالایی می باشد .

نوع : مخصوص خانم ها - برای نصب این محصول همانند گوش باید در قسمت مورد نظر پیرسینگ انجام شده باشد .

سفارش : برای سفارش پیرسینگ ناف با شماره 091256167829 تماس حاصل بفرمایید .

تعداد موجود : این محصول تنها به صورت شاخه و به تعداد 18 عدد موجود می باشد پس بدیهی است برای دریافت محصول باید عجله کنید .

توضیحات : عزیزان ساکن در تهران با سفارش محصول آنرا درب منزل به همراهفاکتور رسمی که وزن و قیمت پیرسینگ در آن درج شده است دریافت کرده و بعد از مشاهده فاکتور و ضمانت نامه هزینه آنرا به پیک پرداخت می کنند و عزیزان ساکن شهرستان با دریافت شماره حساب و واریز مبلغ و اعلام شماره فیش واریزی موجود در برگه عابربانک  محصول را با پست سفارشی دریافت خواهند کرد . هزینه ارسال برای شهرستان رایگان بوده و دارای ضمانت نامه رسید محصول به درب منزل بوده و شرط دریافت محصول نبود هیچگونه آسیبی در زمان دریافت محصول درب منزل می باشد .

تصاویر مربوط به محصول :

1- نمای روبروی محصول :

2- نمای کناری محصول :

 

3- نمای نصب شده محصول :

 

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

تعداد باقی مانده و موجود در انبار از 18 عدد موجودیه اولیه : 6 عدد

IMG4UP